W dniu 20 marca br. wśród uczniów klas pierwszych został przeprowadzony konkurs kaligraficzny w ramach innowacji pedagogicznej „Małe rączki, wielkie możliwości”. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności estetycznego pisania oraz promowanie dbałości o kształt liter.

Prace uczniów zostały ocenione przez jury, a 15 kwietnia ogłoszono oficjalne wyniki.

I miejsce i tytuł Mistrza Kaligrafii zdobyli:

  • Hanna Wieczorek – klasa 1a
  • Jeremiasz Zbiński – klasa 1b
  • Alicja Furman – klasa 1c

II miejsce zajęli:

  • Inga Kledzik – klasa 1a
  • Antoni Gazecki – klasa 1b
  • Zofia Meres – klasa 1c

III miejsce przyznano:

  • Antonina Bucka – klasa 1a
  • Małgorzata Zagozda – klasa 1b
  • Nina Srebna – klasa 1c

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom oraz dziękujemy za udział w konkursie.