Pragniemy gorąco podziękować PRZYJACIOŁOM naszej Szkoły, którzy wsparli nas finansowo i materialnie:

• Pan Jan Kubacki - firma Komfort
  • Państwo Justyna i Marek Żak - firma Łumag

• Państwo Magdalena i Tomasz Przysieccy
  • Pan Zygfryd Karamucki
  • Pani Kamila Maroszek
  • Pan Rafał Chałubek
  • Pan Andrzej Hałas
  • Pan Mateusz Kruszka
  • Pani Katarzyna Latawiec
  • Państwo Alicja i Marek Kamińscy

• Firma SOLLUX LIGHTING MUZOLF Sp.K.

• Panowie Władysław, Gracjan i Ariel Małachowscy - Hurtownia Materiałów Budowlanych Małachowski
  • Pani Aneta Kędziora
  • MUDEUNG ELECTRONICS POLAND SP. z o.o.

• Europol Meble SA

• Chodzieskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Ponadto do grona naszych przyjaciół należy także dwóch anonimowych sponsorów... są to tacy bezimienni opiekunowie, ludzie dobrej woli, na których zawsze można liczyć !

W imieniu dzieci, Rady Rodziców i Dyrekcji szkoły - DZIĘKUJEMY !!!

Skład Prezydium Rady Rodziców:

Przewodnicząca - Magdalena Przysiecka,

Zastępca Przewodniczącej - Alicja Lewandowska,

Sekretarz - Katarzyna Łechtańska,

Skarbnik - Izabela Bogacka

Skład komisji rewizyjnej:

Przewodnicząca - Barbara Kałucka-Wysogląd,

Członek - Rafał Chałubek,

Członek - Iwona Świderska

Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby chcące zaangażować się w życie naszej szkoły. Działajmy wspólnie, pamiętajcie - w grupie moc i siła!

Zachęcamy do kontaktu także wszystkie osoby mające pytania, wątpliwości, uwagi, zastrzeżenia, itp. Chętnie porozmawiamy i odpowiemy na każde pytanie :)

Dane do kontaktu:

Magdalena Przysiecka - tel. 505-058-081

Składka na Radę Rodziców na rok szkolny 2023/2024 wynosi 40,00.

Wpłaty można dokonać u skarbnika lub przewodniczącego rady oddziałowej lub na rachunek bankowy Rady Rodziców: 27 8945 0002 0023 3176 2000 0010.

W przypadku wpłaty na rachunek bankowy prosimy w tytule podać: IMIĘ i NAZWISKO UCZNIA ORAZ KLASĘ!

Bieżące informacje na temat działań podejmowanych przez Radę Rodziców SP3 prosimy śledzić na stronie internetowej: