Jak posługiwać się maszyną do szycia? Na to pytanie odpowie nam film instruktażowy nagrany w naszej szkole i dotyczący maszyn znajdujących się w sali 57 a zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Niektórzy uczniowie naszej szkoły już opanowali tą technikę. A ty?

Dziś prezentujemy dwa wydruki z naszych szkolnych drukarek 3D. Chętni uczniowie mają możliwość stworzenia modelu w darmowym programie Tinkercad a później  urzeczywistnić projekt. Pod koniec roku kalendarzowego zakupiliśmy kolejne filamenty aby nie zabrakło materiału do druku. Zapraszamy uczniów do tworzenia projektów i kontaktu z koordynatorm programu Laboratoria Przyszłości.

A.M.

A teraz obiecane wcześniej filmy z efektów programowania zbudowanych wcześniej pojazdów. Warto dodać, że robią to uczniowie klas trzecich.

Pojazd został wyposażony w czujnik zbliżeniowy i zaprogramowany tak aby unikał zderzenia. Jak wyszło zobaczcie sami.

Dziś przedstawiamy kolejną porcję zdjęć z zajęć na których wykorzystywane są zasoby pozyskane w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Zapraszamy do galerii zdjęć . Następnym razem będą filmiki z ukończonych projektów.