W piątek na zajęciach z wychowawcą uczniowie naszej szkoły mogli zobaczyć spektakl przygotowany przez swoich kolegów uczestniczących w bieżącym roku szkolnym w zajęciach kółka teatralnego. Ku zaskoczeniu widzów w role nauczycieli wcielili się nauczyciele uczący w naszej szkole.  W opiniach uczniów-widzów spektakl był udany:

Podobała mi się rola ucznia Papkiewicza i Zdeba. Gra aktorów była niesamowita. (Anastasja)

Spektakl był zagrany z pasją. Mam nadzieję, że będzie więcej takich występów… Wszyscy (nauczyciele i uczniowie) zagrali swoje role dobrze. (Agata)

Każdy z grających niesamowicie zaangażował się . Było zabawnie i miło. (Joanna)

Spektakl był śmieszny, oryginalny. Bardzo podobało mi się, że grali w nim nauczyciele. (Anastazja)

Według mnie nauczyciel matematyki pasował wręcz idealnie do roli, którą zagrał. (Igor)

Cieszyła żywa reakcja widzów szczególnie tych z klas młodszych, którzy byli zaskoczeni z faktu, że ich koledzy i nauczyciele stworzyli taki ciekawy spektakl. :)  Dziękujemy.

Efekty pracy uczniów i opiekuna można zobaczyć poniżej.

SM

Film z przedstawienia - klik

ZAPROSZENIE

Burmistrz Miasta Chodzieży wraz z Miejskim Ośrodkiem Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i zaprzyjaźnionymi jednostkami i stowarzyszeniami

serdecznie zapraszają

do czynnego udziału

w XVIII Rajdzie Rodzinnym na Gontyniec.

Rajd odbędzie sobotę 25 maja 2024 r.

w Parku 3 Maja w Chodzieży

(u Żyda)

Zbiórka uczestników w Parku 3 Maja o godzinie 11:00.

Wymarsz z przewodnikiem PTTK w trasę pieszym szlakiem na górę Gontyniec o 11.15.

Po zejściu pieszych do Parku 3 Maja po godz. 13.00 rozpocznie się Festyn Rodzinny.

Rajd jest imprezą profilaktyczną promującą zdrowy styl życia, oraz wartości rodzinne i społeczne. Bardzo prosimy o przekazanie informacji o imprezie rodzinie, znajomym i przyjaciołom aby zachęcić do wspólnej zabawy.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

W programie :

• wiele gier, zabaw, konkursów dla dzieci i dorosłych wraz z nagrodami
  • wspólne biesiadowanie przy grillu pysznej kawie i słodkim poczęstunku
  • występy artystyczne, zamek dmuchany, zjeżdżalnia
  • oraz wiele innych ciekawych atrakcji i niespodzianek

Zarezerwuj sobie sobotni dzień w lesie :)

Zapewniamy wspaniałą atmosferę, pyszne jedzenie, dobre towarzystwo i udaną zabawę w przepięknym krajobrazie.

Serdecznie Państwa zapraszamy do wspólnej zabawy !

Dnia 26.04.2024r. odbył się Międzyszkolny Turniej Języka Angielskiego, który był wyjątkowym wydarzeniem i  zgromadził uczniów z różnych szkół, aby rywalizować i podzielić się swoją pasją do języka angielskiego. Turniej składał się z różnorodnych zadań, które miały na celu sprawdzenie umiejętności językowych uczestników w różnych obszarach.

Dwaj uczniowie Szymon Nowak z klasy 8a oraz Wojtek Matusiewicz z klasy 8b reprezentujący SP3  wykazali się wysokim poziomem zaangażowania i umiejętnościami językowymi, co zaowocowało zajęciem IV miejsca na turnieju. Ich wysiłek i determinacja są godne pochwały, ponieważ konkurencja była silna, a zadania wymagały zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznych umiejętności komunikacyjnych.

Katarzyna Kozakiewicz, Małgorzata Muzolf

26 kwietnia w Szkole Podstawowej w Oleśnicy odbył się cykliczny Turniej wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Do zawodów przystąpiło 14 szkół z powiatu chodzieskiego. Naszą szkołę reprezentowali:

1. Lena Najderek klasa 5b

2. Rebeka Zbińska klasa 5b

3. Bartosz Wojtkowski klasa 4a

4. Antoni Łukawski klasa 4b

Rywalizacja dotyczyła testów teoretycznych o ruchu drogowym i skrzyżowań, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jazdy rowerem po torze przeszkód. Uczniowie w trakcie turnieju mieli zapewniony posiłek i napoje oraz grilla. Oprócz wyznaczonych konkurencji uczniowie mieli czas na dobrą zabawę i zawieranie nowych znajomości a wszystko to odbywało się w przyjaznej i słonecznej atmosferze. Oczekiwanie na wyniki jak zawsze dostarczyło dużo emocji. Ostatecznie drużyna uplasowała się w środku stawki. Na koniec turnieju uczestnikom wręczono cenne nagrody, które jeszcze bardziej rozpromieniły ich twarze.