W miniony czwartek na świetnie przygotowanym boisku Kłosa Budzyń odbył się etap powiatowy ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej pt. „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Na starcie rywalizacji stawiło się 5 szkół podstawowych: SP3 Chodzież, SP1 Chodzież, SP Budzyń, SP Szamocin oraz SP Dobra Szkoła. Nasz zespół wygrał dwa pierwsze mecze, a następnie w derbach Chodzieży, po bardzo wyrównanym pojedynku, rozegranym na wysokim poziomie technicznym oraz taktycznym, uległ SP nr 1 w stosunku bramkowym 2:0 (niestety w tym momencie kwestia awansu do kolejnej rundy została rozstrzygnięta). Reprezentacja SP 3 Chodzież mimo wiadomości o braku szans promocji do kolejnej rundy turnieju, z wielką pasją rozegrała swój ostatni mecz. Dominując na boisku, a zarazem prezentując zespołowy styl gry, pokonała reprezentację uczniów SP Szamocin ustalając wynik spotkania  6:3.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce:   SP 1 Chodzież

II miejsce SP3 Chodzież

III miejsce:  SP Szamocin

IV miejsce:  SP Budzyń

V miejsce:  SP Dobra Szkoła

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i sportową postawę „fair play”.